На Мукачівщині за день згоріло 3 будинки

Про пожежі повідомляє ДСНС у Закарпатській області.

читай тільки перевірені новини на сайті ЗакарпатПост 🇺🇦 підтримуй своїх 🇺🇦 замовляй рекламу на сайті 🇺🇦 e-mail: zakarpatpost@gmail.com

За інформацією рятувальників, вчора о 10:29 надійшло повідомлення про пожежу у житловому будинку за адресою: Мукачівський район, Великолучківська тергромада, с. Знятиве, вул. Центральна. Вогнем знищено покрівлю на площі 70 кв. м та частично перекриття, а також пошкоджено меблі та речі домашнього вжитку. На гасіння залучалися три одиниці техніки від 5-ї (смт Середнє) та 9-ї та 10-ї (м. Мукачево) державних пожежно-рятувальних частин.

8 грудня о 13:49 надійшло повідомлення про пожежу у житловому будинку за адресою: Мукачівський район, Мукачівська тер громада, с. Горбок, вул. І. Франка. Вогнем знищено покрівлю та перекриття на площі 25 кв. м, а також пошкоджено меблі та речі домашнього вжитку. На гасіння залучалася одна одиниця техніки 15-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Іршава.

Також 8 грудня о 16:38 надійшло повідомлення про пожежу у житловому будинку за адресою: м. Мукачеве, вул. Канальна. Вогнем пошкоджено покрівлю житлового будинку на площі 15 кв. м. На гасіння залучалися дві одиниці техніки 10-ї та 11-ї державних пожежно-рятувальних частин м. Мукачеве.

ЗакарпатПост