На Закарпатті тепер є свій застосунок “Дія”. Чим він цікавий

На Закарпатті представили закарпатський цифровий гуманітарно-комунікаційний портал. Про це у соцмережі повідомив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.

Розмістимо вашу рекламу, оголошення, повідомлення в газетах, на сайті, фейсбук, інстаграм, телеграм, вайбер, групи, сторінки, сторіс – пиши у вайбер: 050 222 50 50

За його словами, над цим проектом керівництво краю почало працювати ще до початку повномасштабного вторгнення росії в Україну.

На порталі зібрали інформацію про вакансії, гуманітарну допомогу, підтримку бізнесу, житло, соціальну підтримку, донорство, волонтерство, допомогу ЗСУ та інше. Також тут можна повідомити про правопорушення чи рух ворожої техніки. Крім того, портал буде адмініструвати програму підтримки закарпатських підприємців в умовах енергетичної кризи «Energy help».

Микита пояснив, що з припливом переселенців на Закарпаття колл-центри, створені на базі Закарпатської ОВА, працювали недостатньо якісно, а ідеальній роботі заважав людський фактор. Мовляв працівник колл-центру не підняв слухавку, або ж не міг відповісти на всі запитання.

“Для того, щоб покращити комунікацію і надання допомоги українцям, які перебувають на Закарпатті, виникла ідея стоврити саме таку “закарпатську Дію”, де завдяки простим діям — піднесенням мобільного телефону до QR-коду — ти отримуєш доступ до цієї бази і користуєшся нею”, — пояснив очільник краю.

Аби почати роботу з порталом, необхідно відсканувати QR-код або ж просто зайти за цим посиланням і зареєструватися. В ОВА обіцяють, що на порталі з’являтимуться нові опції.

ЗакарпатПост