Поплічник путіна, самопроголошений Лукашенко проголосив «рік миру»

Самопроголошений президент Білорусі Александр Лукашенко, який став поплічником рф у агресії проти України, 1 січня підписав перший новорічний указ, яким оголосив 2023-тій рік «роком миру».

Розмістимо вашу рекламу, оголошення, повідомлення в газетах, на сайті, фейсбук, інстаграм, телеграм, вайбер, групи, сторінки, сторіс – пишіть: zakarpatpost@gmail.com

Про це повідомляє «Європейська правда».

«2023 рік оголошено роком миру та творення. Відповідний указ №1 від 1 січня 2023 року підписав глава держави Александр Лукашенко», – сказано в повідомленні.

Зазначається, що указ підписано «з метою консолідації білоруського народу, зміцнення у суспільстві ідей миру та творчої праці як головних умов розвитку білоруської держави».

«Ключовими напрямами наступного року будуть удосконалення системи військово-патріотичного виховання населення, просування мирних ініціатив громадян та громадськості, сприяння міжконфесійному діалогу, що забезпечує мир та згоду у білоруському суспільстві, демонстрація переваг білоруської економічної моделі в умовах глобальної турбулентності, позиціонування творчої праці як головної умови розвитку білоруської держави», – сказано в указі Лукашенка.

Згідно з документом, це дозволить «зміцнити сприйняття Білорусі як острівця миру» та стане «білоруською відповіддю на мілітаризацію в європейському регіоні».

Закарпатпост