Вишуканий музичний гурт «Event Band» подарував закарпатцям колядку. ВІДЕО

У цей особливий різдвяний час повсюди на Закарпатті лунають колядки, щедрівки, у яких звучать добрі побажання, величання господаря і його родини, побажання великого врожаю і достатку.

замовляй рекламу на сайті zakarpatpost.net 🇺🇦 e-mail: zakarpatpost@gmail.com

Нехай цей 2023 рік буде багатим для кожної родини. Зичимо великої Перемоги, миру, злагоди, затишку нашій великій країні.

Музичний гурт «Event Band» записав до Різдва відому колядку, яку сьогодні презентує. Колядка «Сумний Святий Вечір» у виконанні Віталія Горбея та Владислави Петренко. Викладач Дубівської школи мистецтв Богдана Дровальова.

«Хтось в цей час святкує в нічному клубі під гучну музику, хтось катається на дорогих гірськолижних курортах, хтось п’є дорогий віскі на пляжі біля моря, забувши про велике Українське горе.

Але є багато УКРАЇНЦІВ які це Різдво святкують з сльозами на очах, переживаючи де їх батько, чоловіки та сини. І цією піснею ми хотіли нагади всім Українцям не забувати бути єдиним народом, допомагати один одному всім чим можливо.

Тому що дехто на це Різдво залишився один, без домівки та підтримки рідних та близьких. Тож станьте підтримкою та опорою для один одного. Разом до перемоги. Слава Україні! З Різдвом Христовим!», – йдеться у дописі музикантів.

Закарпатпост