Закарпатець Олег Халілов став брозовим призером чемпіонату Світу з греко-римської боротьби U-20!

За два місяці, мукачівць Олег Халілов здобув бронзу одразу на двох чемпіонатах — Європи, який відбувся в Італії та чемпіонаті Світу, що проходив в Болгарії.

Розмістимо вашу рекламу, оголошення, повідомлення в газетах, на сайті, фейсбук, інстаграм, телеграм, вайбер, групи, сторінки, сторіс – пишіть: zakarpatpost@gmail.com

Олег виступив у ваговій категорії 63 кілограми. Зараз хлопець готується до Чемпіонату України U-23, це будуть його дебютні дорослі змагання. Греко-римською боротьбою чемпіон займається з 4 років, знає яких висот хоче досягнути у цьому спорті. Мріє вибороти “золото” на Олімпійських Іграх, впевнено йде до цього. За досягнення у спорті борець нагороджений премією – 100 000 гривень від місцевої влади, повідомляє Мукачівська міська рада.