20 зірок шоубізнесу приїхали до Ужгорода, аби влаштувати свято дітям-переселенцям та сиротам

Благодійний захід для дітей-переселенців, сиріт та дітей Ужгорода провели напередодні представники української естради в облмуздрамтеатрі. Івент відбувся з ініціативи голови Закарпатської ОВА Віктора Микити і за сприяння обласної військової адміністрації й Ужгородської міської ради.

замовляй рекламу на сайті zakarpatpost.net 🇺🇦 e-mail: zakarpatpost@gmail.com

Близько двох десятків зірок українського шоубізнесу приїхали до Ужгорода, аби долучитися до Всеукраїнської громадської ініціативи «Амбасадор дитинства». Серед них – співаки, танцюристи, телеведучі.

Це наймасштабніший в Україні благодійний фестиваль з соціальної адаптації дітей під час війни. Головною метою заходу незмінно є відірвати дітей від негативних вражень, спогадів та думок, психологічно допомогти дітям та батькам адаптуватися у нових умовах, допомогти знайти нових друзів, подарувати зустріч із зірками та блогерами, дитячими кумирами.

Учасники проєкту організували розважальну програму, провели майстер-класи та вікторини. Сотні юних ужгородців та дітей-переселенців прийшли послухати улюблених виконавців, зробити селфі зі своїми кумирами, взяти у них автографи, можна було сфотографуватися також із Кубком Євробачення.

До відкриття заходу долучилися й представники влади – заступник голови Закарпатської ОВА Ігор Шинкарюк, секретар Ужгородської міської ради Арсен Мелкумян, заступник міського голови Вадим Борець, начальниця управління у справах культури, молоді та спорту міськради Алла Чернобук.

Ужгород не перше місто, куди завітав зірковий десант. До цього команда побувала у Львові, Тернополі, Чернівцях, Івано-Франківську, Луцьку, Хмельницькому, Кам’янець-Подільському тощо.

ЗакарпатПост