Закарпатка Аннамарі Данча — бронзова призерка етапу Кубка Європи зі сноубордингу в Італії

Закарпатка Аннамарі Данча 15 січня стала бронзовою призеркою етапу Кубка Європи зі сноубордингу в Італії. Про це повідомляють на сторінці Державного центру олімпійської підготовки із зимових видів спорту у Facebook.

Розмістимо вашу рекламу, оголошення, повідомлення в газетах, на сайті, фейсбук, інстаграм, телеграм, вайбер, групи, сторінки, сторіс – пиши у вайбер: 050 222 50 50

“15 січня в італійському Аллеге у другий день змагань українську команду “підсилила” Аннамарі Данча, яка ще вчора виступала на етапі Кубка світу у швейцарському Скуолі, де фінішувала 19️ у паралельному слаломі-гіганті (PGS)”, — йдеться у повідомленні.

15 січня спортсменка, вигравши кваліфікацію, у фінальних заїздах виборола бронзову медаль. Ця медаль для України є другою на етапах Кубка Європи у цьому сезоні.