В Ужгороді відкривається фотовиставка «Портрети війни»


21-31 січня у Закарпатському музеї народної архітектури та побуту відбудеться фотовиставка «Портрети війни» авторки Віри Михайлової.

Розмістимо вашу рекламу, оголошення, повідомлення в газетах, на сайті, фейсбук, інстаграм, телеграм, вайбер, групи, сторінки, сторіс – пиши у вайбер: 050 222 50 50

Виставка – підбірка авторських художніх портретів мешканців шелтеру «Я допоможу». –Віра Михайлова – одна з тих, чиє життя зруйнувала війна. “Участь в міжнародних фото-конкурсах, виставках, присвячених війні, перемоги, визнання, зйомки у відомого режисера Томашпольського, робота і подорожі Європою, нові можливості, плани на майбутнє… Все це перекреслила клята війна! Неймовірно хотілося додому, в рідну Україну, – каже фотографиня. – Запоріжжя зустріло не дуже лагідно. Провівши з дитиною кілька ночей в під’їзді зрозуміла, що треба шукати більш безпечне місце. Так доля привела нас до Ужгорода”.

Ужгородський шелтер «Я допоможу». Який з початку війни прийняв сотні переселенців. вирішив підтримати фотовиставку. «Ми хочемо у військовий час показати, заради чого варто продовжувати жити і боротися», – пояснили волонтери.

ЗакарпатПост

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *