Через сильні та тривалі опади на Закарпатті відбулись підтоплення

Інформація щодо ліквідації наслідків негоди на території Закарпаття.

замовляй рекламу на сайті zakarpatpost.net 🇺🇦 e-mail: zakarpatpost@gmail.com

Як повідомляє Головне управління ДСНС України у Закарпатській області, наразі підтоплено 13 підвальних приміщень у житлових будинках та об’єктах інфраструктури.

Так, у обласному центрі та Ужгородському районі було підтоплено 9 підвалів житлових будинків та інших споруд, а також будівля об’єкту інфраструктури; у Мукачівському районі – 3 підвальних приміщення житлових будинків, на Рахівщині рятувальники відкачували воду з підвалу місцевої школи с. Чорна Тиса. Загалом відкачано 1302 куб.м води. Роботи ще тривають.

Також підтоплено сільськогосподарські угіддя (поля, пасовища) на площі 470 Га неподалік с. В. Ком’яти,  Кам’янське та с. Чорнотисів, Берегівського району.

Окрім того спостерігаються переливи на автошляхах:

між селами Тисаагтелек – Малі Геївці (рух обмежений для автомобілів з низьким кліренсом);

В. Ком’яти – Шаланки (рух відновлено).

Загалом від ДСНС залучено 35 рятувальників та 9 одиниць техніки.

Нагадаємо, що в Мукачівському районі стало відомо про зсув ґрунту біля житлового будинку на вул. Центральній у селі Абранка. Зсувом знищено літню кухню та частково пошкоджено господарську споруду – стайню. Травмованих та загиблих немає. На місце події залучалась одна одиниця техніки державного пожежно-рятувального поста с. Нижні Ворота.

Закарпатпост