Понад 1 100 закарпатських дітей відпочили за кордоном протягом минулого року

Про це повідомила директорка департаменту освіти і науки, молоді та спорту обласної військової адміністрації Мар’яна Марусинець.

Розмістимо вашу рекламу, оголошення, повідомлення в газетах, на сайті, фейсбук, інстаграм, телеграм, вайбер, групи, сторінки, сторіс – пиши у вайбер: 050 222 50 50

За її словами, відпочити й оздоровитися мали можливість місцеві діти, діти військовослужбовців, вимушених переселенців та поліцейських, які зараз захищають нашу країну.

У межах співпраці ОВА з європейськими партнерами маленькі українці побували в Болгарії, Австрії, Угорщині, Польщі та Словаччині. Вони відкрили для себе багато цікавого, побачили життя і побут своїх однолітків, відвідуючи різноманітні екскурсії та майстер-класи, збагатилися новими знаннями про місцеві традиції, звичаї й культуру.

«Діти бачать і розуміють усе, що зараз відбувається в нашій країні. І тому спільно з європейськими друзями докладаємо максимум зусиль, аби вони мали можливість перезавантажитися. Для нас дуже важливо попри війну робити максимум корисного заради розвитку та майбутнього наших дітей. Сподіваємося, що таку співпрацю буде продовжено і надалі», – зазначила Мар’яна Марусинець.

ЗакарпатПост

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *