Раніше судимий закарпатець ошукував людей, обіцяючи їм за 1500 доларів переправити їх до Словаччини


В організації схеми незаконного переправлення військовозобов’язаних через кордон підозрюють мешканця Ужгородщини – йому вже обрали запобіжний захід

замовляй рекламу на сайті zakarpatpost.net 🇺🇦 e-mail: zakarpatpost@gmail.com


За процесуального керівництва Мукачівської окружної прокуратури жителю Ужгородщини повідомлено про підозру у незаконному переправленні осіб через державний кордон з корисливих мотивів (ч. 3 ст. 332 КК України). Чоловіка вже взято під варту з правом внесення 187 880 грн застави.
Досудовим розслідуванням встановлено, що підозрюваний мав намір незаконно переправити через кордон громадянина, який підлягав мобілізації та не мав законних підстав для виїзду за межі держави. Чоловіки узгодили умови перетину кордону зі Словаччиною в обхід пунктів пропуску та вартість такої «послуги» – 1500 доларів США, повідомляє Закарпатська обласна прокуратура.
Ділка викрили наприкінці минулого тижня після одержання всієї суми коштів. Він саме відвіз «клієнта» до прикордонного населеного пункту в межах Ужгородського району, однак правоохоронці стали на заваді подальшій злочинній діяльності.
Викриття правопорушення здійснено Мукачівською окружною прокуратурою спільно зі співробітниками Управління СБУ в Закарпатській області та Мукачівського прикордонного загону. Подальше слідство здійснює Мукачівське райуправління поліції.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

ЗакарпатПост