За тиждень «Мармароським експресом» скористалися понад двісті пасажирів

У січні на Закарпатті запрацював новий міжнародний пункт пропуску «Рахів – Валя-Вішеулуй», що на українсько-румунському кордоні. Даний залізничний перехід передбачений для залізничного пасажирського сполучення з тимчасовим режимом функціонування, пропуску пасажирських поїздів із України в Румунію та у зворотному напрямку. Починаючи з 18 по 24 січня 2023 року, відколи запущено  «Мармароський експрес», закарпатські митники спільно з прикордонниками вже оформили 250 громадян в обидва напрямки, – повідомляють у пресслужбі Закарпатської обласної ради. 

Розмістимо вашу рекламу, оголошення, повідомлення в газетах, на сайті, фейсбук, інстаграм, телеграм, вайбер, групи, сторінки, сторіс – пиши у вайбер: 050 222 50 50

Тестовий запуск «Мармароського експресу» відбувся  ще наприкінці минулого року. Наразі він курсує через закарпатські населені пункти Рахів і Ділове та румунський – Валя-Вішеулуй. Міжнародний поїзд їздить двічі на день, час у дорозі складає 40 хв, а от митно-прикордонний контроль триває кілька хвилин.

Новий перехід відкрито з метою впорядкування діяльності міжнародного пункту пропуску через державний кордон з Румунією для залізничного сполучення «Ділове», на території залізничної станції Рахів міжнародний пункт контролю через державний кордон «Рахів» для залізничного пасажирського сполучення».

Згідно з урядовим рішенням, пункт пропуску функціонує цілодобово на період дії воєнного стану та 90 днів після його припинення або скасування.

ЗакарпатПост

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *