Благодійники візьмуться за оновлення Тур’я-Реметівського психоневрологічного інтернату

Відповідний договір про надання благодійної допомоги у натуральній формі сьогодні з ініціативи депутата облради Петра Добромільського підписали БО «Благодійний фонд «Восток-СОС», яка виконуватиме роботи, та Закарпатська обласна рада (як власник приміщень), КУ «Управління спільною власністю територіальних громад» Закарпатської облради і КУ «Тур’я-Реметівський психоневрологічний інтернат», що перебуває на балансі облради.

Розмістимо вашу рекламу, оголошення, повідомлення в газетах, на сайті, фейсбук, інстаграм, телеграм, вайбер, групи, сторінки, сторіс – пишіть: zakarpatpost@gmail.com


Договір передбачає здійснення комплексу відновлювальних робіт та придбання обладнання у психоневрологічному диспансері в с. Тур’ї Ремети.
Представник організації Євген Головеневський розповів, що фонд «Восток-СОС» з часу війни евакуював із прифронтових територій понад 40 тис українців з них — понад 3 тисячі осіб з інвалідністю та осіб з обмеженими можливостями. Наразі, окрім згаданої ініціативи, фонд опікується українцями, яких було переселено у село Нересниця, повідомляє Закарпатська обласна рада.

ЗакарпатПост