Чиновникам заборонили виїзд за кордон під час війни

Кабінет міністрів України схвалив постанову, яка забороняє на час війни виїзд чиновників за кордон без поважних причин.

Розмістимо вашу рекламу, оголошення, повідомлення в газетах, на сайті, фейсбук, інстаграм, телеграм, вайбер, групи, сторінки, сторіс – пишіть: zakarpatpost@gmail.com

Про це повідомив у телеграм Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

«На виконання рішення РНБО Уряд схвалив постанову, яка забороняє на час війни виїзд чиновників за кордон без поважних причин», – зауважив він.

Народні депутати, урядовці, представники місцевої влади, прокурори, судді та багато інших посадовців можуть перетинати державний кордон на підставі службового відрядження. Виїхати за кордон для переговорів, для лікування, для догляду за неповнолітніми дітьми – можна. Виїжджати на відпочинок – ні.

«На жаль, є ті, хто навіть під час війни не зрозумів цих базових речей. Тому було рішення РНБО, був відповідний указ Президента України і тепер є відповідна постанова Кабінету Міністрів», – наголосив Денис Шмигаль.

Закарпатпост писав, що депутата Миколу Тищенка звільнили з посади заступника голови фракції «Слуга народу» й виключили з партії після того, як стало відомо про його поїздку в Таїланд.

Закарпатпост