Понад 5,6 тисячі книг Закарпаття відправило українським дітям за кордон

1300 підручників за сприяння Закарпатської ОВА минулого року передали школярам, які вимушено переїхали в Словаччину та Угорщину. Це навчальна література з усіх предметів для учнів початкових класів відповідно до програми НУШ та старшокласників, повідомила Мар’яна Марусинець, директорка департаменту освіти і науки, молоді та спорту обласної військової адміністрації.

Розмістимо вашу рекламу, оголошення, повідомлення в газетах, на сайті, фейсбук, інстаграм, телеграм, вайбер, групи, сторінки, сторіс – пиши у вайбер: 050 222 50 50

«Через українськомовну літературу маємо зберегти зв’язок вимушено переміщених дітей з рідною країною. Відправляємо за кордон не тільки підручники, посібники, а й художню літературу, робочі зошити, ігрові набори та національну символіку», – наголосила Мар’яна Марусинець.

За її словами, ще 888 примірників художньої дитячої літератури передали Недільній українській школі в Братиславі, де навчаються наші учні. Також для дітей, які через війну переїхали в Угорщину і Словаччину, заклади освіти Закарпаття зібрали й відправили понад 1700 підручників для учнів 1-9 класів та майже 1800 примірників художньої, пізнавальної й розвивальної літератури.

Директорка департаменту освіти і науки, молоді та спорту ОВА зауважила, що акція зі збору книг для українських дітей, які перебувають за кордоном, продовжується.

ЗакарпатПост