Новий ЦНАП відкрили в селищі Ясіня

Паспортні послуги стануть доступнішими для жителів однієї з громад Рахівщини.

Розмістимо вашу рекламу, оголошення, повідомлення в газетах, на сайті, фейсбук, інстаграм, телеграм, вайбер, групи, сторінки, сторіс – пиши у вайбер: 050 222 50 50

В смт Ясіня відкрили нове приміщення ЦНАПу. Завдяки такому розширенню вдасться збільшити перелік послуг і запровадити паспортний сервіс, повідомляє Закарпатська ОВА.

«Мешканці громади, зокрема й вимушені переселенці, повинні мати змогу оформлювати й отримувати потрібні документи на місцях, а не їздити щоразу в районний центр. Паспортні послуги є одними з найпопулярніших, тож наближаємо їх до людей», – зазначив заступник голови ОВА Олександр Пацкан.

За його словами, в нове приміщення Центру придбали сучасні меблі, обладнання, а невдовзі тут встановлять і спеціальну станцію, яка дозволить виготовляти ID-картку та закордонний паспорт. Також вдалося створити нове робоче місце: державним реєстратором став переселенець із Харківщини.

Загалом у ЦНАПі обслуговують понад 20 тисяч жителів Ясінянської громади та близько 2,5 тисячі вимушено переміщених осіб, тому актуальність і важливість розширення переліку послуг очевидна. До того ж їх у Центрі зараз уже майже 190.

Закарпатпост