Захисники передали закарпатським школярам прапори з передової

Сьогодні Ужгородському науковому ліцею передали прапор України, який із фронту відправило оперативне командування «Захід». У складі підрозділу оборону країни тримають і закарпатці. Попри війну вони також підтримують тих, хто чекає на них удома, допомагає ЗСУ та вірить у нашу перемогу.

Розмістимо вашу рекламу, оголошення, повідомлення в газетах, на сайті, фейсбук, інстаграм, телеграм, вайбер, групи, сторінки, сторіс – пишіть: zakarpatpost@gmail.com

«Дуже цінно, що ці прапори будуть у закладах освіти області, де навчаються наші діти – наше майбутнє. Вони будуватимуть нову, сильну та вільну Україну», – підкреслила під час заходу директорка департаменту освіти і науки, молоді та спорту ОВА Мар’яна Марусинець.

За її словами, на знак вдячності військовим передадуть збірки «У війни не дитяче обличчя», до якої увійшли роботи юних талановитих закарпатців – переможців обласного конкурсу творчих робіт «Захисники України: історія та сьогодення».

Протягом тижня ще 3 такі прапори, що символізують незламність українського духу і безстрашність наших воїнів, передадуть у заклади освіти Іршави, Берегова та Хуста, повідомляє Закарпатська ОВА.

ЗакарпатПост