Латвійський Сейм вирішив передавати Україні автомобілі, конфісковані у п’яних водіїв

Ініціативу прийнято в рамках закону про підтримку цивільного населення України, повідомляє Delfi.

Розмістимо вашу рекламу, оголошення, повідомлення в газетах, на сайті, фейсбук, інстаграм, телеграм, вайбер, групи, сторінки, сторіс – пишіть: zakarpatpost@gmail.com

«Поки що ми можемо продавати конфісковані у п’яних водіїв машини, здавати на переробку чи розбирати на запчастини. Однак… за нинішніх умов вони були б корисною підтримкою для народу України”, – заявив голова Комісії з оборони Раймонд Бергманіс.

Як пише ЗМІ, конфісковані та передані Службі держдоходів транспортні засоби здебільшого не найновіші та з великим пробігом, але у хорошому стані. Тому планується, що СГД зможе направити пропозиції до латвійського Кабміну щодо передачі цих авто уряду України.

🚫🍷Очевидно, що всі розсудливі латвійці хочуть, щоб рух на дорогах був безпечним. Тому жест, який допоможе боротися з п’яними за кермом і одночасно підтримає українців, що героїчно б’ються, буде позитивно сприйнятий переважною більшістю латвійського суспільства.

Україна з вдячністю прийме авто для наших захисників, але просимо латвійських водіїв бути відповідальними за кермом та не ризикувати життям своїх співгромадян.

ЗакарпатПост