Михайло Журавель представить сьогодні в Ужгороді стендап-історію про книги та воїнів-письменників

Відомий режисер, актор та засновник театрального фестивалю «Молоко» Михайло Журавель, почесний гість театрального фестивалю «Монологи над Ужем», покаже в Ужгороді стендап-історію «Тихо начитаний» про любов до книг та письменників, які воюють.

До цікавої комедійної історії увійшли розповіді Михайла про те, як він захопився українською сучасною літературою, як долучає до читання книг своїх дітей, а також про тих, хто з початком війни «змінив перо на зброю» і пішов захищати країну або активно волонтерити.

«Зараз я не читаю взагалі іноземних авторів, тому що хто тоді буде читати українську літературу? Я не читаю англійців, британців, не читаю іспанців, тому що їх є кому читати. У мене є правило не читати вже знаних авторів. Бо виходить, що список прочитаних книг на рік складається в основному з Жадана або інших відомих письменників, тож я почав шукати невідомі прізвища», – наголошує Михайло.

Під час стендап-комедії Михайло в інтерактивному форматі поділиться з ужгородцями веселими та щемливими історіями про українських героїв, які траплялися з ними в минулому чи навіть тепер на війні. 

Після заходу усі охочі зможуть придбати книги згаданих у стендапі письменників.

Обласна бібліотека ім.. Потушняка. Початок о 17-й годині. Вхід вільний!

Довідка

Михайло Журавель – директор Одеського культурного центру, генеральний продюсер національного фестивалю театрів «Молоко» в Одесі, Миколаєві, Херсоні, експерт Українського культурного фонду, актор, волонтер, шалено закоханий в українську літературу та театр, батько трьох дітей.

Закарпатпост