Критично важливі підприємства Закарпаття можуть забронювати від призову 50% працівників

Про можливість та механізм бронювання фахівців говорили напередодні в Ужгороді на зустрічі керівництва Закарпатської ОВА із представниками бізнесу.

Розмістимо вашу рекламу, оголошення, повідомлення в газетах, на сайті, фейсбук, інстаграм, телеграм, вайбер, групи, сторінки, сторіс – пишіть: zakarpatpost@gmail.com

Начальник Закарпатської ОВА Віктор Микита наголосив, що зараз як ніколи важливо зберегти та покращити економічні показники, забезпечити стабільність виконання бюджету, адже Закарпаття – тиловий регіон, який прийняв сотні релокованих підприємств, котрі також мають працювати та фінансувати ЗСУ, видатки на потреби оборони, ВПО тощо.

Про критерії, за якими здійснюється визначення підприємств, установ і організацій як таких, що мають важливе значення для задоволення потреб територіальної громади, як відбувається процес бронювання та механізм подачі документів, розгляд і погодження заявок, загалом алгоритм дій під час бронювання до 50% військовозобов’язаних працівників розповів заступник начальника Закарпатської ОВА Василь Іванчо під час презентації.

У зустрічі також взяли участь міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, заступник міського голови Артем Погорєлов, в.о. начальника управління економічного розвитку міста Василь Цап, начальник управління правового забезпечення Артем Ленько, начальниця відділу релокації бізнесу та взаємодії з гуманітарними і благодійними організаціями управління економічного розвитку міста Юліана Бокоч, повідомляє Ужгородська міська рада.

Переглянути презентацію, де чітко прописані всі критерії, правила та етапи подання документів, можна за посиланням https://fex.net/uk/s/raopdlx

ЗакарпатПост