Рік тому окупанти знесли театр у Маріуполі. Як живеться релокованому колективі в Ужгороді

Цього дня, 16 березня, рівно рік тому окупанти з метою знищення культурного символу регіону та підриву патріотичного духу маріупольців надпотужною авіабомбою зруйнували драмтеатр у центрі міста, вбивши при цьому сотні людей, які там ховалися.

замовляй рекламу в газету Робота Гроші: 050 222 50 50, вайбер

Ми релокували Маріупольський драмтеатр на Закарпаття. Творчий колектив відновив свою роботу на базі нашого облмуздрамтеатру в Ужгороді.

🎭Вже 13 червня 2022 року колектив узяв участь у 24-му Міжнародному театральному фестивалі «Мельпомена Таврії» з онлайн-показом вистави «Маруся». У вересні ж на великій закарпатській сцені відбулася зворушлива прем’єра Донецького драмтеатру про людей, які вижили і вирвалися зі справжнісінького пекла, під назвою «Маріупольська Драма». Уперше актори не створювали образи, а показали себе самих у той трагічний час.

І ось сьогодні, у роковини цієї трагедії, театр зі Сходу країни знову покаже в Ужгороді документальну виставу «Маріупольська Драма».

Підлий та цинічний ворог може знищити будівлю, але не українську культуру, не нашу самобутність.

Закарпаття було, є і буде передовою платформою для відновлення, збереження й розвитку всіх напрямків життєдіяльності країни в умовах війни. Це наша місія і ми зробимо усе для перемоги!, повідомляє голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.

ЗакарпатПост

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *