Батько зґвалтованої на Закарпатті дівчинки вперше дав коментар

У селі Верхні Ворота двоє близнюків та ще один хлопець віком 15 років у 2021 році зґвалтували 14-річну подругу. Вирок суддя Воловецького суду Оксана Софілканич  винесла лише цими днями. Вона випустила кривдників на волю.

Розмістимо вашу рекламу, оголошення, повідомлення в газетах, на сайті, фейсбук, інстаграм, телеграм, вайбер, групи, сторінки, сторіс – пишіть: zakarpatpost@gmail.com

Журналіст Віталій Глагола розповів, що відео потрапило у мережу після певного конфлікту між учасниками події.

“Два брати робили, ще один хлопець знімав. Вони між собою пересварились. Один з них злив відео у мережу, щоб помститися іншим, довести, що ті двоє – теж не порядні”, – каже він. Підлітки також чинили психологічний тиск на дівчинку, “щоб приховати злочин та уникнути кримінальної відповідальності”.

Вперше батько дівчини Віктор прокоментував для ТСН скандальне рішення суду, який не став відправляти за ґрати трьох злочинців. Скандал уже почав набирати обертів і зараз справа знаходиться під контролем уповноваженого з прав людини, міністра освіти та прокуратури.

“Я хочу йти далі в цій справі, поки не буде справедливого вироку. На місці нічого не залишається, продовжуємо боротися за справедливість. Хочу подякувати всій країні за підтримку. Вимагатимуть максимального терміну для ґвалтівників. Спочатку справа була за однією статтею, а в останній момент виявилось, що їм дали по два роки умовно”, – сказав Віктор.

Він пояснив, що на суді вирішили, що під час насильства проникнення в дівчинку не було, тому змінили статтю звинувачення  на“ сексуальні дії без проникнення”.

Вже були спроби просити вибачення

“До нас були звернення від того боку з проханням пробачити. Підходили до мене з проханням пробачити. Прощення не буде, все буде до кінця, в суворому порядку, по максимуму. Я збираюся їхати з донькою до Києва, щоб вона отримала там допомогу”, – додав чоловік.

Сама ж дівчинка заявила, що під час слідства її кривдники вільно ходили вулицями і вигукували їй образи.

Закарпатка розповіла, що хлопці хоч нібито перебували під домашнім арештом, проте зняли браслети і вільно виходили з дому.

«Вони спочатку були з браслетами, а потім почалася війна, їм ці браслети зняли. Вони ходили собі вільно по вулиці, в магазин ходили, здається і вночі ходили по вулиці», — зазначила вона.

За її словами, підлітки насправді не були під домашнім арештом.

«Я йшла вулицею і вони почали за мною всяко кричати: матюками всілякими», — сказала дівчинка.

Зараз, коли нарешті ця резонансна справа набула розголосу, багато закарпатських чиновників можуть бути звільнені, оскільки не відреагували належним чином на злочин проти дитини.

ЗакарпатПост