Працівників закарпатських театрів щиро вітаємо з Міжнародним Днем Театру!

Цьогоріч ми продовжуємо відзначати День театру в умовах війни.

читай тільки перевірені новини на сайті ЗакарпатПост 🇺🇦 підтримуй своїх 🇺🇦 замовляй рекламу на сайті 🇺🇦 e-mail: zakarpatpost@gmail.com

Театри завжди були на передовій як рупори думок, як вихователі національної свідомості, як дороговкази, які вказують вірний шлях. Так залишається і сьогодні.

Відзначаючи ось уже понад півстоліття це прекрасне свято, митці всіх країн прокладають зоряний міст дружби і миру на планеті, підкреслюючи єдність театральної спільноти.

Ще від епохи древньої Греції Храм Мельпомени протягом тисячоліть виховує і об’єднує людство, надихає до творчості і високих естетичних смаків.

Театру належить особливе місце у суспільстві: водночас він є і громадською трибуною, і скарбницею духовної наснаги. Можливо тому цей найдемократичніший жанр мистецтва найулюбленіший серед громадськості.

Закарпатпост висловлює щирі почуття вдячності усім закарпатським театралам за вашу подвижницьку працю, нехай вона і надалі слугує високим ідеалам мистецтва, сприяє розквітові української культури й духовному збагаченню нашого народу.

Закарпатпост