Закарпатець приревнував знайомого до колишньої співмешканки і мало не зарізав

7 років позбавлення волі – вирок жителю Хустщини за замах на вбивство знайомого

Розмістимо вашу рекламу, оголошення, повідомлення в газетах, на сайті, фейсбук, інстаграм, телеграм, вайбер, групи, сторінки, сторіс – пишіть: zakarpatpost@gmail.com

За доводами прокурора Хустської окружної прокуратури мешканця смт. Вишково засуджено до 7 років позбавлення волі через вчинення закінченого замаху на умисне вбивство знайомого (ч. 2 ст. 15 ч. 1 ст. 115 КК України).

Подія трапилася наприкінці липня 2021 року у с. Ракош. Було встановлено, що обвинувачений затіяв конфлікт зі знайомим, приревнувавши його до своєї колишньої співмешканки. Зустрівшись із потерпілим, наніс йому удар ножем, спричинивши тяжкі тілесні ушкодження. Подію побачили перехожі, тож пораненого вчасно доправили в лікарню, що врятувало йому життя.

Обвинуваченого затримали в день інциденту, з тих пір він перебуває під вартою. Там знаходитиметься і до набрання вироком законної сили. Наразі триває час на його оскарження.

Примітка: вирок суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції (ст. 532 КПК України), повідомляє Закарпатська обласна прокуратура.

ЗакарпатПост