Міський голова Мукачева звинуватив нардепа Петьовку в небажанні платити за воду, і незаконній врізці в систему міської каналізації

Андрій Балога, Мукачівський міський голова написав про це на своїй сторінці у фейсбук.

замовляйте в газети: Закарпатські оголошення, Робота Гроші, Поради 👉 повідомлення, оголошення, рекламу • 050 222 50 50, вайбер

Далі, текст без скорочень:

Народний депутат Василь Петьовка, який незаконно врізався в систему міської каналізації й роками не платив жодної копійки за водовідведення написав, що він хоче, щоб за нього та йому подібних платило місто, покриваючи збитки водоканалу з бюджету.

Комунізму не буде. Для тих, хто цього потребує були, є і будуть субсидії. Для мільйонерів, які думають що вони хитро зроблені – є комунальні служби, які не дозволять красти у громади та суд, який місто виграє та обов’язково змусить їх повернути все до копійки в міську казну.

Щодо грошей в бюджеті міста. Так це правда, їх стало більше. Але це гроші наших героїв, які на передовій, на нулю щодня роблять все можливе та неможливе, щоб ми в тилу могли далі жити, щоб Україна далі була.

Всі гроші від військових, які надходять у вигляді податків в бюджет Мукачівської громади, ми повертаємо на оборону країни, нашим захисникам. Так було, є і буде до нашої Перемоги.

 А тиловим щурам, які вирішили спекулювати на болючій для кожного темі та почали ділити чужі гроші скажу одне – напрямок російського корабля знаєте. Вперед.

Наразі, реакції Василя Петьовки на публічні звинувачення від міського голови, ще немає…

Закарпатпост