Зміни у маршрутах та розкладах поїздів у сполученні Україна – Угорщина – Австрія збережуться ще декілька днів

Угорські колеги продовжують ліквідацію наслідків залізничної аварії поблизу Уйфегерто, відтак щонайменше до кінця тижня збережуться зміни у маршрутах та розкладах поїздів у сполученні Україна – Угорщина – Австрія, а саме:

замовляйте в газети: Закарпатські оголошення, Робота Гроші, Поради ✔️повідомлення, оголошення, вакансії, рекламу • 050 222 50 50, вайбер

Безпересадкові вагони Київ – Відень та Відень – Київ через довший час у дорозі, що спричинене обʼїздом пошкодженої ділянки залізниці, прямуватимуть лише до Будапешта. Пасажири з квитками до Відня можуть скористатися поїздами Будапешт – Відень, які щогодини відправляються зі станції Будапешт-Келеті. У зворотному напрямку відправлення з Відня без змін о 16:42, проте не в українських безпересадкових вагонах, а на поїзді EC 149 «Хортобадь» Відень – Захонь (який через аварію обмежений до Дебрецена). По прибуттю у Будапешт на вас чекатимуть наші безпересадкові вагони, які через обʼїзд проблемної ділянки прибудуть до Києва о 07:48 ранку (замість 18:30 попередньої доби) у складі поїзда №60 Чоп – Київ.

Поїзди №31/33/34 «Латориця» Будапешт – Мукачево – Будапешт слідуватимуть без змін у маршруті та розкладі руху, проте пасажирам буде запропонована пересадка на автобуси на пошкодженій дільниці Дебрецен – Ньїредьхаза.

Безпересадковий вагон Відень – Чоп курсуватиме лише до станції Дебрецен, без змін у розкладі руху, повідомляє Укрзалізниця.

Човникові рейси Захонь – Чоп – 6 разів на добу, без змін.

ЗакарпатПост