На Закарпатті тривають заняття з молоддю в межах підготовки громадян України до нацспротиву

Для школярів розгорнули навчальні місця, де фахові інструктори ознайомлюють їх із будовою стрілецької зброї, основами стрільби та заходами безпеки.

читай тільки перевірені новини на сайті ЗакарпатПост 🇺🇦 підтримуй своїх 🇺🇦 замовляй рекламу на сайті 🇺🇦 e-mail: zakarpatpost@gmail.com

Проводять й практичні стрільби зі штатної зброї, під час яких учні відпрацьовують відповідні вправи. Водночас школярі мають можливість оглянути зразки бойової техніки, фортифікаційні елементи.

Віктор Микита, голова Закарпатської ОВА: Ці заходи проводимо за підтримки Закарпатського ОТЦК та СП й обласного центру підготовки населення до національного спротиву. Програма сформована для належного забезпечення початкової загальновійськової підготовки, вдосконалення знань, умінь і навичок учнів з предмета «Захист України», для визначення рівня їхньої готовності до строкової військової служби в Збройних силах та інших військових формуваннях.  Дякую, представникам ЗСУ та освітянам за високий рівень організації й підготовку школярів.

Віктор Микита наголосив, що системна робота, спрямована на підготовку населення Закарпатської області до національного спротиву продовжується.

ЗакарпатПост