Ворог у захоплених районах Бахмута проводить зачистку, стягує додаткові сили − Маляр

Російські загарбники проводять зачистку у захоплених районах у Бахмуті, водночас боротьба за панівні висоти на флангах − півночі і півдні передмістя − триває.

читай тільки перевірені новини на сайті ЗакарпатПост 🇺🇦 підтримуй своїх 🇺🇦 замовляй рекламу на сайті 🇺🇦 e-mail: zakarpatpost@gmail.com

Про це повідомляє УП з посиланням на заступницю міністра оборони Ганну Маляр у Telegram

Пряма мова Маляр: “Наші війська у Бахмуті контролюють певні об‘єкти та приватний сектор в районі “Літак”. Ворог здійснює зачистку у районах міста, взятих ним під контроль.

Продовжується боротьба за панівні висоти на флангах − півночі і півдні передмістя. Наші бійці не дають ворогу можливості там закріпитись. Ворог стягує додаткові сили та засоби”.

Загалом, за словами Маляр, з 21 травня ситуація на Бахмутському напрямку суттєво не змінилась − бої тривають. 

Заступниця міністра оборони також підкреслила, що оборона Бахмута свої військові задачі виконує.

“Наступальний потенціал ворога суттєво знижений, ворогу завдані величезні втрати, ми виграли час для певних дій, про які можна буде розказати згодом”, − наголосила Маляр.

Бахмут фактично повністю знищений ударами російських військ, однак Сили оборони продовжують утримувати позиції у південно-західній частині міста, заявив речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий.

ЗакарпатПост

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *