Які зараз ціни на квартири та будинки в Ужгороді

Вже півтора року, як з початком вторгнення росіян до України, попит на нерухомість в прикордонні, зокрема в Ужгороді сильно зріс. Тож ціни стрімко злетіли вгору, і вже другий рік поспіль не падають.

замовляйте в газети: Закарпатські оголошення, Робота Гроші, Поради ✔️повідомлення, оголошення, рекламу • 050 222 50 50, вайбер

Як розповіли у газеті «Закарпатські оголошення», житло в Ужгороді користується наразі найвищим в Україні попитом.

Зокрема, однокімнатна квартира на вулиці Минайській коштує від 35 тисяч доларів.

За двокімнатну квартиру на площі Корятовича, це історичний центр міста, просять від 50 тисяч доларів, у Новому районі аналогічна квартира коштує до 45 тисяч.

Трикімнатну в районі аеропорту можна купити також за 45 тисяч, на Боб’яка – за 67 тисяч доларів. Однак вартість залежить і від площі, і від того, на якому поверсі житло, і в якому воно стані, і у якому районі міста.

Це ж стосується і приватних будинків. Наприклад, у центрі міста на Другетів продають за  140 тисяч доларів, на Горянській – за 100 тисяч, на Капушанській – за 130 тисяч. А на Загорській можна купити і за 80.

Зросли ціни і на здачу в оренду житла. Винайняти однокімнатну квартиру в спальному районі міста – від 7 тисяч гривень. Ближче до центра – від 10 і вище.

Як наголошують у газеті «Закарпатські оголошення», такі ціни тримаються вже давно, і найближчим часом наряд чи стануть нижчими.

ЗакарпатПост

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *