На Закарпатті засуджено жительку Луганщини, яка очолила створене окупантами управління «пенсійного фонду»

За підтримання публічного обвинувачення прокурором Закарпатської обласної прокуратури за колабораційну діяльність «заочно» засуджено жительку м. Сватове (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

Розмістимо вашу рекламу, оголошення, повідомлення в газетах, на сайті, фейсбук, інстаграм, телеграм, вайбер, групи, сторінки, сторіс – пишіть: zakarpatpost@gmail.com

Їй призначили покарання у виді 8 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих і адміністративно-господарських функцій в органах державної влади чи місцевого самоврядування строком на 10 років, з конфіскацією майна.

У суді прокуратура довела, що жінка добровільно погодилася співпрацювати з окупаційними військами рф та представниками незаконних збройних формувань «ЛНР». Перебуваючи на тимчасово окупованій території, вона стала псевдоначальницею «Сватівського районного управління Пенсійного фонду ЛНР». До виконання своїх обов’язків у створеному окупантами органі обвинувачена приступила на початку квітня минулого року.

Спеціальне досудове розслідування здійснювало Управління СБУ в Закарпатській області. Вступ вироку в законну силу наразі очікується, інформує Закарпатська обласна прокуратура.

Примітка: вирок суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції (ст. 532 КПК України).

ЗакарпатПост