На Закарпатті з початку року до сімейних форм виховання влаштовано 141 дитину

Закарпаття разом з усією країною відзначатиме Міжнародний день захисту дітей. З цієї нагоди відбувся брифінг начальниці Служби у справах дітей ОВА Світлани Якімеліної.

замовляйте в газети: Закарпатські оголошення, Робота Гроші, Поради ✔️повідомлення, оголошення, вакансії, рекламу • 050 222 50 50, вайбер

Передусім вона розповіла, що в регіоні спостерігають позитивну динаміку усиновлення. Від початку року на Закарпатті вже всиновили 24 дитини, натомість торік за аналогічний період було 16.

«Також зросла кількість охочих прийняти дитину в родину. Таке бажання виявили 75 подружніх пар та 16 осіб», – зауважила Світлана Якімеліна.

За її словами, загалом упродовж 5 місяців до сімейних форм виховання в регіоні влаштовано 141 дитину:

98 дітей передали під опіку або піклування;

16 дітей влаштували до дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей;

3 дітей повернули на виховання батькам.

Начальниця Служби у справах дітей Закарпатської ОВА підкреслила, що в області регулярно проводять спеціальні навчання з майбутніми усиновлювачами. За їх результатами вже 39 претендентів отримали позитивні довідки та рекомендації щодо можливості всиновити чи взяти під опіку дитину.

Окрім цього, Світлана Якімеліна розповіла, що в регіоні спостерігають тенденцію до зростання злочинності серед неповнолітніх, збільшення кількості випадків насильства в сім’ях, зокрема й сексуального. Для запобігання і зменшення таких випадків у кожній ТГ області працюють фахівці Служби у справах дітей.

Насамкінець спікерка анонсувала низку заходів, які до Міжнародного дня захисту дітей. Зокрема, обласна Служба у справах дітей організовує екскурсії, майстер-класи та вистави.

фото дітей ілюстративне, з відкритих джерел

ЗакарпатПост