Закарпаття відправляє гуманітарну допомогу для Херсонщини

Після руйнування Каховської ГЕС тисячі людей опинилися в епіцентрі підтоплення. Вулиці, будівлі у воді, і, як стверджують експерти, вона ще прибуватиме найближчі кілька днів.

комплексне розміщення реклами: групи, сторінки, сторіси, газети, сайт 050 888 50 50

Закарпатська область об’єднується, щоб допомогти постраждалим. Про це повідомив перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.

«Найбільша потреба зараз – це питна вода. Наші колеги із Херсонської ОВА надіслали фото з одного з місцевих магазинів. За 6 л води людям треба заплатити 239 грн. Тому передусім відправляємо питну воду», – прокоментував Мирослав Білецький.

За його словами, всі райони також збирають найнеобхідніше: паливо, харчування довготривалого зберігання, медикаменти, дезінфектанти, генератори, насоси, гумові чоботи та водонепроникний одяг, надувні човни, лопати – усе, що може бути потрібним зараз і в найближчі кілька днів. На місцях організацією займаються районні військові адміністрації.

«Вдячний всім громадам за небайдужість та активність! Не залишаємося осторонь, допомагаємо усім, чим можемо!» – додав перший заступник керівника краю.

Нагадаємо, у вівторок, 6 червня, російські окупаційні війська здійснили підрив Каховської ГЕС, внаслідок чого її повністю зруйновано.

Фото: reuters

ЗакарпатПост