Закарпатка Марія Іваньо виготовила своїми руками вже 900 пар шкарпеток для ЗСУ

За 9 років Марія Миколаївна Іваньо виготовила вже близько 900 пар.

передплати газету ПОРАДИ на своїй пошті 💛 індекс 91145 💙 замовляй рекламу в газету 067 666 90 90

Жінці 85 років, вона пенсіонерка, раніше працювала вчителькою української мови і літератури у Чопській ЗОШ І-ІІІ ст. N 1.

Пряжу волонтерці приносять містяни і жителі навколишніх сіл. Готові нитки відразу йдуть у роботу, в’язані вовняні светри пані Марії допомагають точити і робити клубочки сусідки по під’їзду.

Робота над однією парою займає 2-3 дні. Потім до шкарпеток жінка кладе цукерку або патріотичний дитячий малюнок, які їй приносять учні і колишні колеги зі школи. Віддає все волонтерам. Ті формують посилки і відправляють на фронт.

У відповідь пані Марії не раз надходили листи подяки або телефонні дзвінки. Багато з воїнів – колишні учні. Марія Миколаївна каже, що пишається випускниками і допомагатиме українській армії, допоки вистачить здоров’я.

– Кожен на своєму місці може зробити неоціненний вклад у перемогу, – наголошує пані Марія.

Володимир Чубірко вручив подяку Закарпатської обласної ради мешканці міста Чоп, яка з 2014 року плете шкарпетки для військових ЗСУ.

«Захоплююсь такими закарпатцями! Давно знаю Марію Миколаївну, низько вклоняюсь, дякую за патріотизм, активну громадянську позицію і приклад для наслідування», – прокоментував Володимир Чубірко.

ЗакарпатПост