Ярмарок вакансій в Ужгороді: близько 50 підприємств різних галузей запропонували майже 900 місць для працевлаштування

Захід із підтримки зайнятості й розвитку підприємництва в Закарпатській області провели на набережній Незалежності, узяли у ньому участь працедавці з усього регіону.

повідомлення, рекламу, вакансії, втрати замовляйте в газетах Закарпатські оголошення та Робота Гроші 👍 050 222 50 50, вайбер

Керівник ОВА Віктор Микита відзначив, що Закарпаття залишається одним із лідерів у країні за релокацією бізнесу, зростанням ВВП і приросту надходжень до всіх бюджетів. Усе це – завдяки збільшенню виробничої, експортної складової та ПДФО шляхом створення нових робочих місць. Водночас закарпатським підприємствам критично не вистачає кваліфікованих працівників, тому посилюють роботу з інформування про актуальні вакансії, умови праці, рівень зарплат.

Міський голова Богдан Андріїв подякував усім роботодавцям Ужгорода, які продовжують працювати і сплачувати податки до міського бюджету. Станом на 1 серпня 2023 року до бюджету міста надійшло 700 мільйонів гривень із податку на доходи фізичних осіб, який залишається основним джерелом наповнення міської скарбниці. Це – внесок кожного в економічну підтримку країни.

Додав, що в обласному центрі працюють також і майже 200 релокованих підприємств, повідомляє Ужгородська міська рада.

На Ярмарку представлені й три міські профтехучилища, де понад 700 дітей навчаються 17 виробничим професіям. Тому працедавці, зазначив Богдан Євстафійович, мають можливість поспілкуватися з керівниками цих закладів, почути, які спеціальності потребують більшої популяризації – щоб люди були працевлаштовані, а бізнес, відповідно, мав необхідний ресурс для розвитку як свого підприємства, так і нашого регіону загалом.

У відкритті заходу також узяли участь польова радниця Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців Віра Шелест та виконавча директорка ГО «Неємія» Тетяна Мачабелі.

Кожен роботодавець на окремій локації презентував свою компанію та актуальні пропозиції щодо працевлаштування, із якими могли ознайомитися всі охочі, а також отримати консультацію з питань зайнятості, отримання ваучера на навчання чи мікрогрантів на започаткування і розвиток бізнесу, а також юридичну й іншу підтримку.

ЗакарпатПост

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *