Втекли з дому щоб розпочати нове життя разом. Історія закарпатки

Любов, що перемагає все

У маленькому селі на Закарпатті жили двоє молодих людей, Василь і Марія. Вони були з різних сімей, і їхні батьки не схвалювали їхні стосунки. Василь був бідним сільським хлопцем, а Марія – дочкою заможного фермера.

передплати газету ПОРАДИ на своїй пошті 💛 індекс 91145 💙 замовляй рекламу в газету 067 666 90 90

Василь і Марія познайомилися в школі і відразу ж відчули, що створені одне для одного. Вони почали зустрічатися таємно, щоб не засмучувати своїх батьків, розповіла газеті ПОРАДИ сусідка Марії.

Незгода з їхніми стосунками

Батьки Марії були дуже авторитарними і непохитними у своїй незгоді з їхніми стосунками. І одного разу вони дізналися про їхні таємні зустрічі, і були дуже розлючені та заборонили Марії зустрічатися з Василем. Марія була страшенно засмучена, але вона не хотіла втратити Василя, і свою долю пов’язувала тільки з ним єдиним.

І під тиском та незгодою, Василь і Марія вирішили втекти з дому і почати нове життя разом. Втечу планували декілька тижнів, обдумовували як будуть жити на чужині, як заробляти. І одного з вечорів молодята не повернулися додому. Батьки усе зрозуміли, і зрозуміли також, що вони занадто суворо і недовірливо ставилися до стосунків своїх дітей, але вже було пізно це визнавати.

Їздила по Україні, шукаючи роботу

Молода пара їздила по Україні, шукаючи роботу і житло досить довгий час. Хоча вони, на той час, жили досить скромно, але усе були щасливі і радісні, що разом.

Через кілька років, підзаробивши трохи грошей, Василь і Марія одружилися, і їхня колись мрія, стала живою реальністю. Закохані купили невеликий будинок у живописному селі і стали жити простим, але щасливим і радісним життям.

Батьки Марії врешті-решт прийняли Василя. Вони зрозуміли, що їхня дочка знайшла справжнє кохання, яке зустрічається досить рідко. І визнали свою помилку, але вже було запізно. Дочка їм вже не довіряла.

Щасливе життя

Василь і Марія прожили разом довге і щасливе життя. У них народилося двоє чудових діточок. Дівчинка – Віра, та хлопчик – Іванко. Вони були прикладом справжньої любові та відданості, яка може подолати будь-які перешкоди, і стати надихаючим прикладом для інших закоханих пар.

ЗакарпатПост

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *