«Моя вихованиця з роботою впоралася на відмінно»: кінолог закарпатської поліції про роботу на деокупованих територіях

Старший інспектор кінологічного центру Головного управління Нацполіції в Закарпатській області Іван Довбош та його чотирилапа вихованиця Пандора нещодавно повернулися з деокупованих територій Херсонщини.

повідомлення, рекламу, вакансії, втрати замовляйте в газетах Закарпатські оголошення та Робота Гроші 👍 050 222 50 50, вайбер

Там поліцейський, разом зі своєю службовою собакою, виконували завдання із розмінування звільнених українських територій. Кінолог розповідає, що Пандору та інших службових собак залучали до огляду різного роду об’єктів та територій для виявлення вибухонебезпечних предметів.

Спочатку тваринам було важко адаптуватися до нових завдань та тих умов, у яких вони їх виконували. Іван згадує, як перші кілька днів собака боялася звуків вибухів, які на Херсонщині практично не втихають. Але з його підтримкою тварина швидко адаптувалася та приступила до роботи.

Для самого правоохоронця цей досвід був не першим, адже він ще з 2014 року відряджався зі своїми чотирилапими помічниками в регіони, де проходили бойові дії. Там вони переважно несли службу на блок-постах, повідомляє Поліція Закарпатської області.

Пандора – собака породи малінуа, зараз їй 6 років. До кінолога вона потрапила в тримісячному віці. Вже тоді було зрозуміло, що собака буде доброю помічницею, адже задатки мала з самого малку. Іван особисто займався її розвитком та дресируванням, і зараз він цілком задоволений результатом.

«Я вважаю, що моя вихованиця з роботою впоралася на відмінно» – наголошує старший інспектор-кінолог поліції Закарпаття Іван Довбош.

ЗакарпатПост