Які питання сьогодні вирішували на засіданні виконкому Ужгородської міськради

Низку питань, що стосуються захисту інтересів дітей, розглянули на черговому засіданні виконкому Ужгородської міської ради. Так, проголосували за надання ще 32 дітям статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

повідомлення, рекламу, вакансії, втрати замовляйте в газетах Закарпатські оголошення та Робота Гроші ✅ 050 222 50 50, вайбер ℹ️ комплексне розміщення реклами: групи, сторінки, сторіси, газети, сайт

Підтримали й надання дозволів на вчинення правочинів про відчуження та набуття майна, право власності на яке або право користування яким мають діти, встановлення опіки та призначення опікуна, визначення способу участі у вихованні дитини, йдеться у дописі Ужгородської міської ради.

Підтримали на засіданні виконкому і рішення про демонтаж самовільно встановлених тимчасових споруд/малих архітектурних форм, що знаходяться на землях територіальної громади Ужгорода та розміщені без правовстановлюючих документів органу місцевого самоврядування.

Одноголосно підтримали встановлення меморіальних дощок на честь загиблих захисників України. Йдеться, зокрема, про меморіальні дошки: на честь загиблого захисника України Сатмарі Володимира Йосиповича на фасаді багатоквартирного житлового будинку на вул. Василя Дрогомирецького, 7 (колишня вул. Олександра Можайського, 7) та на честь загиблого захисника України Кузнєва Сергія Анатолійовича на фасаді будівлі у сквері Лаборця (колишня пл. Олександра Пушкіна, 2).

Розглянувши звернення Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС у Львівській, Івано-Франківській та Закарпатській областях (філія ГСЦ МВС), виконком Ужгородської міської ради сьогодні на засіданні затвердив Програму розвитку та покращення якості послуг, що надаються територіальним сервісним центром в Ужгороді, на 2024-2025 роки. Документ ще внесуть на розгляд сесії міської ради. Програма враховує комплексний підхід до розв’язання проблем надання послуг сервісними центрами МВС, концепцію Головного сервісного центру МВС України щодо покращення роботи сервісних центрів МВС, захист прав громадян на отримання якісних послуг, покращення матеріальної бази територіального сервісного центру. Вдосконалення якості надання послуг сервісним центром МВС дасть можливість збільшити надходження до бюджету Ужгородської міської територіальної громади.

ЗакарпатПост