Виявлені закарпатськими митниками комплектуючі для літаків СУ-27, передаються для потреб фронту

Ще у березні п.р. на митному посту «Дякове», що на кордоні з Румунією, інспектори-пошуківці Закарпатської митниці виявили в автобусі комплектуючі для до військових літаків СУ-27, що використовуються в авіації.

читай новини zakarpatpost.net 💛💙 замовляй рекламу на сайті, в газетах, в журналі, в групах, сторісах, на сторінках Фейсбук, Інстаграм, Ютуб, ТікТок 👉 вайбер: 050 888 50 50

Їх незаконно намагався вивезти з митної території нашої держави до країн Євросоюзу 49-річний гр.України, водій автобусу, що здійснював міжнародні перевезення. Комплектуючі переміщувалися через кордон у багажному відсіку серед особистих речей в двох дерев’яних ящиках.

Одразу після виявлення Закарпатська митниця скерувала повідомлення до правоохоронних органів про протиправне діяння, що містить ознаки злочину, передбаченого статтею 333 Кримінального кодексу України, інформує Закарпатська митниця.

Наразі, як стало відомо, управління СБУ спільно з Закарпатською обласною прокуратурою зініціювали передачу виявлених закарпатськими митниками комплектуючих до військових літаків для потреб Збройних Сил України. Їх передадуть одній із військових частин Повітряних Сил ЗСУ.

ЗакарпатПост