В Ужгороді пройшов турнір із бальних танців «Uzhhorod Open»

Понад 800 кращих танцівників і танцівниць України приїхали на турнір із бальних танців «Uzhhorod Open». Престижні змагання після перерви у кілька років знову зібрали в обласному центрі Закарпаття шанувальників танцювального спорту. Раніше вони мали статус міжнародних, однак цього разу учасників з-за кордону не було, натомість були представлені спортсмени та спортсменки зі всієї України.

читай новини zakarpatpost.net 💛💙 замовляй рекламу на сайті, в газетах, в журналі, в групах, сторісах, на сторінках Фейсбук, Інстаграм, Ютуб, ТікТок 👉 вайбер: 050 888 50 50

Організатором та натхненником турніру є Олександра Мишко – очільниця Закарпатського обласного осередку Всеукраїнської федерації танцювального спорту та клубу спортивного танцю «Грація».

У пʼятницю на паркеті спортивної арени «Карпати» (урочище «Золота гора») змагалися за перемогу у турнірі «Uzhhorod Open», а вчора відбувся чемпіонат України з бальних танців (у різних категоріях – професіонали, дорослі, дорослі до 21 року, молодь, юніори 1, юніори 2, ювенали 1, ювенали 2, сеньори).

В урочистостях з нагоди відкриття танцювального свята взяли участь також міський голова Ужгорода Богдан Андріїв і начальниця Управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради Алла Чернобук, інформує  Ужгородська міська рада.

ЗакарпатПост