6 способів використання соди на городі: збільшуємо врожай овочів

Соду нерідко використовують під час догляду за рослинами та ґрунтом. Вона містить бікарбонат натрію, який регулює кислотність ґрунту.

передплати газету ПОРАДИ на пошті – індекс 91145 – ціну знижено! – рекламуйся в газеті 050 888 50 50

Це ідеально підходить для рослин, що люблять нейтральні або лужні умови, радить популярна газета «ПОРАДИ».

Сода покращує структуру ґрунту, робить його пухким та водопроникним, пише Доброта.

Шкідники

Сода допомагає боротися зі шкідниками. Обприскайте рослини розчином соди, щоб позбутися шкідливих комах. Такий метод безпечний для навколишнього середовища та корисних комах.

Профілактика грибка

Борошниста роса та фітофтороз завдають сильної шкоди рослинам. Регулярно обприскуйте їх розчином соди та ризик зараження знизиться.

Економно та доступно

Соду можна придбати в будь-якому магазині за мінімальною ціною. Застосувати її, також, дуже легко.

Безпека для довкілля

Сода не шкодить довкіллю, на відміну від хімікатів та пестицидів. Вона не забруднює ґрунтові води та не накопичується в ґрунті. Сода повністю розкладається, не залишаючи токсичних залишків.

Недоліки

Надмірна кількість соди підвищує лужність, що негативно позначається на деяких рослинах. Тому, використовуйте засіб з розумом та стежте за станом ґрунту.

Використання

Щоб досягти бажаних результатів, дотримуйтесь правил застосування соди. На 1 літр води додайте 1 ст. л. соди. Обприскуйте рослини вранці або ввечері, щоб листя не отримало опіків. Щоб покращити структуру ґрунту, соду вносять одразу в ґрунт, але в малих кількостях.

Після обробки содою, рослини стають більш стійкими до хвороб, а плоди — великими та соковитими. Також, сода допоможе видалити мох та лишайники з кам’яних й дерев’яних садових конструкцій.

ЗакарпатПост