Сліпий хлопчик-Ванга розповів, коли закінчиться війна в Україні

У 12 років він сказав: «Мене вже нудить від інформації, яку я знаю. Хочу розповісти її людям…»

У Мережі обговорюють феномен сліпого «Хлопчика-Ванги». 12-річний Сашко – незрячий від народження. У ранньому дитинстві у нього з’явилися здібності ясновидця. Наразі сотні людей посилають підлітку свої запитання, сподіваючись почути позитивне передбачення, пише газета «ПОРАДИ».

«Чи будуть у мене діти?», «Чому не можу одужати?» Деякі запитують про глобальніше: «Коли настане кінець світу?» На всі ці питання Сашко дає відповіді у своїй манері – трохи плутаній, філософській. Але підписників це цілком влаштовує.

Мама Сашка, психотерапевт Олена, веде блог у соцмережах. У сина теж є свій ютуб-канал, де він відповідає на запитання користувачів.

Останнім часом інтерес до незвичайної родини зріс, в інтернеті з’явилося інтерв’ю з мамою хлопчика. Вона дозволила поставити кілька запитань своєму обдарованому синові. Мама розповіла, що після народження Сашко до року не рухався. Лікарі не давали йому шансів на нормальне життя.

Коли хлопчику виповнилося 12 років, він сказав: «Мене вже нудить від інформації, яку я знаю. Хочу розповісти її людям». Так з’явився «Хлопчик-Ванга». Олена не вважає сина провидцем, вона називає його «людиною, яка тонко відчуває світ».

Наприклад, за рік до пандемії Саша заявив: «Ніколи не поїду до Китаю! Всім робитимуть уколи! Не потрібно нікому робити уколи. Все не так, всі не так все зрозуміли, для чого це». Тоді, звісно, ніхто нічого не зрозумів. Крім того, Сашко передбачив народження брата і врятував життя сусіда, який потрапив у халепу. Ніхто не дізнався б, що з чоловіком трапилася неприємність (проблеми з серцем), якби не раптове занепокоєння хлопчика.

Запитання: «Чи може людина саме себе вилікувати?» Саша: «Так, може, і частіше усього так і є. Ліки не лікують, а лише на деякий час можуть вимкнути захворювання. Насправді люди зцілюються самі, вони приймають ліки і хочуть зцілитися за їх допомогою, але це не так. А рекламщики це підхоплюють».

Одне з найчастіших питань, яке задають Хлопчику-Ванзі: «Коли закінчиться війна в Україні?». «Це буде в листопаді-грудні 2024 року. Цього дня дуже багато відбудеться. У них якась істерика буде, але зі звичайними людьми нічого не станеться. Це буде торкатися тих, хто займається підслуховуванням. Шпигунчики в них там сидять. Ось у них усі апарати зламаються…».

ЗакарпатПост

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *