Долучайтеся до Рекрутингової програми DroneForce!

Робота інженера, який обслуговує дрони, складна, кропітка, вимагає концентрації, іноді у стресових умовах і з браком часу. Але після фахової підготовки кожен рекрут зможе ефективно служити в підрозділах, які наближають Перемогу!

читай тільки перевірені новини на сайті ЗакарпатПост 🇺🇦 підтримуй своїх 🇺🇦 замовляй рекламу на сайті 🇺🇦 e-mail: [email protected]

Коли дрон налаштований вдало, це означає, що у вирішальний момент пілот влучить у ціль і знищить її. Цей ланцюжок нероздільний і має працювати злагоджено.

В Оперативне командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України наголошують: на фаховій підготовці рекрутів навчають не лише пілотувати, а й ремонтувати, калібрувати, складати та “прошивати” “пташок”.

Фахівець повинен уміти привести до ладу дрон, перевірити його перед запуском, він може вдало використати деталі трофейного БпЛА, іншими словами – зробити все, щоб його робота була ефективною.

Долучайтеся до Рекрутингової програми DroneForce.

Від нас:

–тестування;

– допомога з вибором підрозділу;

– супровід на етапах ТЦК та СП і ВЛК;

– навчання в спеціалізованому центрі;

– контроль розподілу всіх кандидатів.

Заповнюйте форму і долучайтеся до підрозділів, які наближають Перемогу!  https://landforces.mil.gov.ua/df?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR2JBE4Qh027uZ4snPz7YlnsQR5eeEtijocAqy6L2yPS8idvECW4bMObMa0_aem_dl93Vbf7On1muwhpCyfkHA

ЗакарпатПост

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *