Обережно, на українсько-угорському кордоні – «Кобра»!

Півторарічна німецька вівчарка Кобра щойно завершила курс навчання у Кінологічному центрі і тепер разом з господарем Романом Шантою продовжує службу у відділі прикордонної служби «Соломоново» Чопського загону. Відтепер вони разом охороняють українсько-словацький та українсько-угорський кордон.

Кінолог Роман Шанта розповідає, що не помилився у виборі чотирилапої помічниці. Вона активна, енергійна, прудка, хитра та розумна – справжня Кобра! Навчена на пошук людини, собака легко бере слід, вистежує та швидко зупиняє правопорушника, при цьому не виявляючи надмірної агресії.

Хоч кінологічна пара лиш розпочала спільну службу, прикордонник не сумнівається у майбутніх здобутках своєї улюблениці.

«У неї великий потенціал. Кобра охоче пристає до пошукової роботи і виявляє неабияку зацікавленість у ній. Звісно, попереду у нас постійні тренування, ще є до чого прагнути. Однак, я й зараз дуже задоволений результатами нашого з нею навчання. Вірю, що нашому рахунку буде не один десяток затриманих правопорушників», – ділиться думками Роман.

Тож, вдалого старту тобі, Кобро! Удачі, наснаги та вдалої кар’єри, Романе!

P.S. Усім ймовірним правопорушникам – обережно: на кордоні Кобра, інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби України.

ЗакарпатПост

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *