Перейшовши за невідомим посиланням, жінка втратила майже 100 тисяч гривень

Аферисти пристосовуються до сьогодення та створюють фішингові посилання з метою отримання банківських реквізитів і конфіденційної інформації. Щойно людина вводить ці дані на фейковому сайті, з її електронного гаманця зникають кошти, які шахраї без труднощів привласнюють.

читай новини zakarpatpost.net 💛💙 замовляй рекламу на сайті, в газетах, в журналі, в групах, сторісах, на сторінках Фейсбук, Інстаграм, Ютуб, ТікТок 👉 вайбер: 050 888 50 50

Саме від такого виду шахрайства потерпіла 49-річна жителька Сторожинця. Заявниця розповіла співробітникам відділення № 1 (м. Сторожинець) Чернівецького райуправління поліції, що в месенджері побачила оголошення про можливість отримання виплати за програмою «Зимова Єпідтримка». Перейшовши за посиланням, жінка пройшла реєстрацію, де вказала конфіденційну інформацію, після чого з її картки зникло 98 960 гривень.

Слідчі поліції внесли відомості про вказаний факт незаконного заволодіння коштами буковинки до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.

Поліцейські рекомендують громадянам не переходити за підозрілими посиланнями та в жодному разі не вводити на невідомих сайтах такі дані, як:

– ім’я користувача та паролі;

– номери банківських рахунків;

– PIN-коди (особисті ідентифікаційні номери);

– дату вашого народження;

– CVV-коди.

Інформацію про отримання додаткових грошових виплат шукайте тільки на офіційних сторінках, інформує Відділ комунікації поліції Чернівецької області.

ЗакарпатПост