«Впливові Люди Закарпаття ТОП-100» – Юдіта Петеї

Люди, що тримають світ на межі існування! Надто – у часи випробувань, яких на долю України і Закарпаття випадало багато. Вирішальне почалося у лютому 2022 і триває донині!

Зараз змінюється все – політично, соціально, економічно. І буде змінюватися після війни. Стає очевидно, що по-старому вже не буде. Серед тих, на кого країна може розраховувати, – і закарпатці!

Цей перелік не вичерпний, і лише претендує на об’єктивність. У ній – згадуваність у медіа, думки експертів, журналістські оцінки…

Проєкт «Впливові Люди Закарпаття ТОП-100» реалізовується газетою «Закарпатські оголошення», спільно зі журналістами та експертами, з 2003 року та має змогу реалістично оцінювати досягнення влади, самоврядування, політиків, громадських діячів, журналістів, освітян, медиків, правоохоронців, культурних та спортивних діячів і рівень їхнього впливу на різні сфери життя Закарпаття.

Повний список читайте в журналі «Впливові Люди».

ЮДІТА ПЕТЕЇ, КЕРІВНИК ФРАКЦІЇ КМКС У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ РАДІ

Ще донедавна – просто красива жінка і успішна бізнесменка, з минулого року – беззаперечно, впливовий політик. Така зміна публічної ваги пані Юдіти пов’язана з непоправною втратою для угорської спільноти Закарпаття – смертю заступника голови обласної ради Йосипа Борто.

Доволі тривала пауза у виборі наступників свідчить, що вибір був непростим. Адже Йосип Йосипович, попри офіційні статуси, мав і не надто афішований – він був основним комунікатором угорської меншини із владою.

Слід визнати, доволі успішним, оскільки мудро поєднував державницьку позицію із національними інтересами. Схоже, саме ця властивість є і в ментальному характері Юдіти Петеї. Принагідно зазначимо, що політичний арсенал угорців Закарпаття – гендерно багатий, багатий фактично, а не формально.

Усе жіноцтво так званої «угорської» фракції – дієва, активна і авторитетна команда. Але вибір прийшовся саме на пані Юдіту. Чи то через управлінський досвід – була головою Виноградівської РДА, чи то бізнесове минуле, а скоріш – усе в купі привело її до офіційного лідерства депутатської команди, яка усі рішення приймає дуже виважено.

Тож вибір Юдіти Оттівни, без сумніву, був свідомим, заслуженим, погодженим усіма і, віримо, правильним.

фото зі сторінки у facebook Ю. Петеї

ЗакарпатПост

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *