Планові відключення: де на Закарпатті не буде світла 20 лютого
У четвер, 20 лютого, в Україні для промисловості та бізнесу застосовуватимуть заходи з обмеження електроенергії. Відключення світла для побутових споживачів не прогнозуються.

Про це повідомляє Укренерго.
Обмеження діятимуть з 05:00 до 21:00. У компанії пояснили, що причина тимчасового введення обмежень — пошкодження енергооб’єктів унаслідок російських атак.
В обласному центрі Закарпаття та по області відбудуться планові перерви в енергопостачанні 20 лютого 2025 року.
Це пов’язано із проведенням ремонтних робіт у мережах області.
Публікуємо графіки відключень на 20 лютого:


Закарпаттяобленерго нагадує, що графіки відключень, планові роботи, показники лічильника – усе в одному чат-боті «Закарпаттяобленерго».
У ньому можна: дізнатись причину відсутності електроенергії (в реальному часі!); побачити графіки погодинного включення/відключення електроенергії; визначити чергу погодинних відключень; дізнатись про планові ремонтні роботи та аварійні відключення електроенергії; повідомити про проблему чи відсутність електропостачання; швидко подати показники електролічильника тощо.
Закарпаттяобленерго просить переглянути графік планових перерв https://zakarpat.energy/customers/planovi-vidklyuchennya на сайті «Закарпаттяобленерго» на робочі дні цього тижня, адже світло можуть вимикати для проведення планових робіт із ремонту мереж, обладнання.