«Впливові Люди Закарпаття ТОП-100» – Тарас Табака
Люди, що тримають світ на межі існування! Надто – у часи випробувань, яких на долю України і Закарпаття випадало багато. Вирішальне почалося у лютому 2022 і триває донині!

Зараз змінюється все – політично, соціально, економічно. І буде змінюватися після війни. Стає очевидно, що по-старому вже не буде. Серед тих, на кого країна може розраховувати, – і закарпатці!
Цей перелік не вичерпний, і лише претендує на об’єктивність. У ній – згадуваність у медіа, думки експертів, журналістські оцінки…
Проєкт «Впливові Люди Закарпаття ТОП-100» реалізовується газетою «Закарпатські оголошення», спільно зі журналістами та експертами, з 2003 року та має змогу реалістично оцінювати досягнення влади, самоврядування, політиків, громадських діячів, журналістів, освітян, медиків, правоохоронців, культурних та спортивних діячів і рівень їхнього впливу на різні сфери життя Закарпаття.
Повний список читайте в журналі «Впливові Люди».
ТАРАС ТАБАКА, ЖИВОПИСЕЦЬ, КУРАТОР ПРОЄКТІВ СУЧАСНОГО МИСТЕЦТВА
Живописець-екзистенціаліст Тарас Табака – один із помітних представників сучасного мистецтва. Його студії знаходяться в Ужгороді, Будапешті, Ессені та Лонг-Айленді. Персональні виставки Табаки – незмінно яскраві події в культурному житті Закарпаття і не тільки. У його роботах кожен знаходить щось своє. Там багато глибини, запитань, філософських роздумів, рефлексій. Іще одним важливим напрямком діяльності Тараса Табаки є кураторство. Впродовж кількох десятків років митець гуртує довкола спільних ідей плеяду творчої інтелігенції, художників-однодумців. Таким чином на Закарпатті сформувався пласт вільних самодостатніх представників сучасного мистецтва, які нестандартно мислять, незаангажовано висловлюють свої почуття та емоції, реагуючи на обставини навколишнього світу.
Під кураторством Тараса Табаки пройшло багато спільних виставок сучасного мистецтва, об’єднаних щоразу іншою темою. Остання з таких – «Бункер». Організатор поставив задачу художникам-авангардистам розказати про війну, свої відчуття і тривоги, не показуючи їх прямо, не вдаючись до банальних засобів і кліше. В результаті виставка стала не просто культурною подією краю, а справжнім глибинним дослідженням мистецтва епохи війни і метамодерну.



Фото з відкритих джерел та facebook Т. Табаки