До чого призводить втрата живого спілкування
Усе штучне, хімічне, ненатуральне, віртуальне має свої наслідки. В останні роки у світі спостерігається ріст психічних захворювань. Люди стали більш роздратованими та неврівноваженими. Нова мода на все штучне дає свої невтішні “плоди”, пише газета “ПОРАДИ“.

Втрата справжнього спілкування
Віртуальне спілкування, хоч і здається зручним, але воно не замінює глибоких емоційних живих зв’язків. Відчуття самотності та відірваності від реального світу може стати серйозним фактором розвитку депресії.
Розмиття особистих кордонів та постійна доступність
Технології стерли межу між роботою та особистим життям. Ми “онлайн” 24/7, постійно відповідаємо на повідомлення та електронні листи, навіть у свій вільний час. Ця постійна “на зв’язку” вимотує та не дає можливості повноцінно відновитися.
Культ успіху та продуктивності
Сучасне суспільство нав’язує нам ідею постійного зростання та досягнень. Ми повинні бути успішними на роботі, мати ідеальне тіло, подорожувати світом і при цьому залишатися завжди позитивними. Цей нереалістичний тиск призводить до хронічного стресу та відчуття власної неспроможності.
Невпинний потік інформації
Новини, сповіщення, оновлення – ми постійно боїмося щось пропустити. Цей інформаційний шум перевантажує нашу нервову систему, викликаючи відчуття розгубленості та тривоги. Постійне бажання бути “в курсі всього” призводить до виснаження та неможливості зосередитися на сьогоденні.