У центрі Ужгорода демонтують незаконні вивіски
Як інформує Управління Контролю за благоустроєм та дотриманням ПДР, Ужгород продовжує наводити лад із зовнішньою рекламою в історичній частині міста.

Цього разу працівники управління контролю за благоустроєм та дотриманням ПДР у частині стоянки та зупинки спільно з комунальними службами демонтували 10 незаконно встановлених вивісок на вулицях Олександра Фединця, Корятовича та Другетів.
Йдеться про конструкції, які: були встановлені без дозвільних документів, мали невідповідний візуальний вигляд, або ж порушували технічні норми, зокрема безпеку пішоходів та водіїв.
«Вивіски в місті мають бути законними, естетичними та встановленими з дотриманням усіх вимог», – наголосив керівник управління Bogdan Shtefanyuk.
Міська рада закликає підприємців дотримуватися чинних правил благоустрою.