Лідер року

 

Рейтинг був вперше проведений в лютому 2003 року в м. Ужгород та здобув широкого розголосу як в Закарпатті, та і за його межами.

Привітання лауреатам та гостям надсилали громадсько-політичні діячі, відомі актори України та Росії.

Було надруковано більше 80 матеріалів в засобах масової інформації, як регіональних так і у всеукраїнських. Рейтинг став помітною подією у громадсько-політичному житті області. Рейтинг охоплює майже усі явища і події, що відбуваються на Закарпатті, відзначаючи плідну діяльність сучасних лідерів, по суті працює на імідж нашої області, її привабливість як в Україні, так і в міжнародному співтоваристві.

Номінації рейтингу:
Виробник краю
Фінансова установа та організація
Навчальний заклад, викладач
Громадське харчування, торгівля
Культурно-просвітницька діяльність
Готельний сервіс та туристичні послуги
Медичний та оздоровчий заклад
Громадський діяч
Політичний діяч

Переможців рейтингу визначають шляхом опитування та за допомогою анкетування, яке проводять газети «НЕДІЛЯ» та «ЗАкарпатські ОГОлошення» на протязі року. Номінації «Виробник краю», «Фінансова установа», «Медичний та оздоровчий заклад» визначаються опитуванням спеціалістів у цих галузях та рейтингом (ступенем довіри) вище вказаних організацій або підприємств серед населення регіону. Для переможців виготовлені пам’ятні знаки та диплом рейтингу «Лідер року», а на протязі 2-х місяців проходить рекламна кампанія та підтримка номінантів у ЗМІ.

Рейтинг має на меті відзначати керівників з активною громадською позицією, які внесли значний вклад в соціальне та економічне життя свого регіону.

Ціль нагороди — встановлення ефективної, цивілізованої взаємодії суспільства та бізнеса, популяризація передового досвіду підприємницької діяльності.

За ці роки лауреатами стали громадські та некомерційні об’єднання та організації, а також керівники, які по праву є елітою ділових кіл Закарпаття.


Інші матеріали по темі:

Анкета для номінантів
Фоторепортаж. Лідер року 2007
Фоторепортаж. Лідер року 2008
Номінанти рейтингу
Інтервю засновника рейтингу


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *